Movies
Ratings
225
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0