Series
Ratings
101
Through the DarknessRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0