Movies
Ratings
653
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.0
Spring NightRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5- The CollectionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
CrashRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0