Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
블리치Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0