Series
Ratings
12
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0