Series
Ratings
37
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0