Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Good BoyRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 1.0- DoubtRated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
My NameRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Behind Your TouchRated ★ 0.5
MovingRated ★ 5.0
The Kidnapping DayRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0