Movies
Ratings
42
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
Bitch Heart AssholeRated ★ 0.5
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0