Series
Ratings
17
Secret LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5