Movies
Ratings
164
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5