Titles you rated
White ChicksRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 1.5
SomebodyRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
FAQRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 1.5
The First OmenRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5- The chronicles of CactusRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0