Series
Ratings
242- 조금은 보은이 되었을까Rated ★ 5.0
- 優しい時間Rated ★ 5.0
- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 5.0
- Haikei, Chichiue-samaRated ★ 5.0
- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 5.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 5.0
マラソンRated ★ 5.0- 시작의 노래Rated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 5.0
- 우리들의 용기 미만도시 SPRated ★ 5.0
- 뮤의 다리를 아빠에게 줄게Rated ★ 5.0
- The Files of Young Kindaichi: Murder on the Magic ExpressRated ★ 5.0
- SmileRated ★ 5.0
- 마지막 약속Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
- 嵐にしやがれRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5