Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0