Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Sunset SunriseRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Karada Sagashi The Last NightRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
Re/MemberRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0- CabrioletRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.5
Rookies the Movie: GraduationRated ★ 4.0