Titles you rated
- MonsterRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
RookiesRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5