Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.0
The VirusRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5