Movies
Ratings
50
The Dark KnightRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0