Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
YarnRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 4.0