Titles you rated
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0