Movies
Ratings
561
Mickey 17Rated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 2.5- Pitch BlackRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 1.0