Series
Ratings
95
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
WayneRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0