Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0