Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Run for the MoneyRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Fermat's CuisineRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 4.0
Once Upon a Small TownRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5