Series
Ratings
60- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- 마루코는 아홉살Rated ★ 5.0
A Man on the InsideRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0