Movies
Ratings
262
The Sword with No NameRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 1.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
All the President's MenRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Match PointRated ★ 1.0
DittoRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0