Series
Ratings
66
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
The RanchRated ★ 3.0
The RanchRated ★ 4.0
The RanchRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5