Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5