Series
Ratings
12- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0