Series
Ratings
24- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0- Off The GridRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0