Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5