Movies
Ratings
149
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.5
The Brass TeapotRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0