Titles you rated
SpectreRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0