Titles you rated
Greatest ExpectationsRated ★ 0.5
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Days of WrathRated ★ 4.0
AppleseedRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 1.5
How To Top My WifeRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Patriot GamesRated ★ 5.0
Jackass 3.5Rated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 5.0- The SpyRated ★ 2.5
Small SoldiersRated ★ 4.0
9th CompanyRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 0.5
Spider ForestRated ★ 2.5
King ArthurRated ★ 5.0