Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BronsonRated ★ 3.0
Night FliersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5