Movies
Ratings
207
CarolRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
GirlfriendsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
Green CardRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Perfect MatchRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
First DaughterRated ★ 2.5