Movies
Ratings
401
Day ShiftRated ★ 3.0
HELL DOGSRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
PreyRated ★ 2.0
RRRRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
Love HardRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0