Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5