Titles you rated
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Longing For YouRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5