Movies
Ratings
272
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0