Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0