Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
HealerRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0