Movies
Ratings
106
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5