Movies
Ratings
460
Now You See MeRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 5.0
The ConcertRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0- PapaRated ★ 3.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0