Movies
Ratings
130
Be With YouRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0