Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
JugglersRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 2.5