Movies
Ratings
301
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Miss StevensRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.5
Mrs. HydeRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 3.5