Movies
Ratings
92
SunnyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0