Movies
Ratings
88
Spirited AwayRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0