Movies
Ratings
15
The MercilessRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0