Movies
Ratings
316
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5